Strona: Inauguracja Szkoły Młodych Informatyków 2019/20 / Politechnika Młodego Odkrywcy

Inauguracja Szkoły Młodych Informatyków 2019/20

2019-11-30
, red.  Bartosz Kowal
Zdjęcie z zajęć

30.11.2019 r na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki odbyła się inauguracja programu Politechnika Młodego Odkrywcy 2019/20 realizowanego przez Politechnikę Rzeszowską. Uczniowie z wielu szkół podstawowych województwa podkarpackiego mieli możliwość uczestniczenia w specjalnie przygotowanych zajęciach i warsztatach realizowanych w ramach „Szkoły młodych informatyków”.

Link do fotorelacji

Powrót do listy aktualności